Przewiń do góry

Uprzejmie informujemy, że udostępniliśmy Państwu Sm@rt wypłatę - nową funkcjonalność w zakresie wypłat gotówki z bankomatów własnych Banku.

Sm@rt wypłata to nowa i wygodna funkcjonalność dostępna w placówkach Banku oraz w bankowości internetowej, która daje możliwość wypłaty gotówki z bankomatów Banku Spółdzielczego w Wąsewie bez użycia karty. Usługa dostępna jest dla klientów Banku Spółdzielczego w Wąsewie.

Aby skorzystać z usługi należy zalogować się do systemu bankowości internetowej Internet Banking na swoim komputerze, tablecie lub smartfonie, wejść w zakładkę Rachunki -> Informacja o rachunku, uruchomić Sm@rt wypłatę, wpisać odpowiednią kwotę i tytuł wypłaty. Jednorazowy kod umożliwiający dokonanie wypłaty zostanie wysłany SMS'em na podany numer telefonu bądź wyświetlony na stronie po wybraniu odpowiedniej opcji.

Z otrzymanym kodem należy udać się do bankomatu własnego Banku i wybrać na ekranie opcję Smart wypłata, a następnie wpisać w odpowiednie pole otrzymany kod. Po wpisaniu prawidłowego kodu, bankomat wypłaci wprowadzoną w zleceniu Sm@rt wypłaty kwotę.

Jednorazowy kod z określonym czasem ważności (8 godzin) można zrealizować samemu lub może zrealizować go inna osoba, na której numer został wysłany SMS, lub której został przekazany kod.

Zlecenie Sm@rt wypłaty można wykonać także w placówkach Banku.

Minimalna kwota Sm@rt wypłaty to 20 PLN a maksymalna do 500 PLN. Zaleca się, aby kwota Sm@rt wypłaty stanowiła krotność nominałów wypłacanych przez bankomaty, tj. 20 PLN, 50 PLN i 100 PLN.

Sm@rt wypłaty realizowane są w niżej wymienionych bankomatach:

 ul. Zastawska 8, 07-311 Wąsewo zobacz na mapie
 ul. Mazowiecka 13A, 07-407 Czerwin zobacz na mapie

Zapraszamy Państwa do korzystania z tej formy wypłaty gotówki.

Instrukcja Internet Bankingu