Przewiń do góry

Specjalna promocja dla użytkowników Plus na kartę (JA + NA KARTĘ, JA + Na KARTĘ I, Ja + Internet na Kartę).

Doładuj telefon, połącz się w Duet i zyskaj 2x więcej Internetu!

Aby aktywować promocję należy:

  1. Doładować telefon kwotą 25 PLN  w bankowości elektronicznej,
  2. Połączyć się w Duet  poprzez wysłanie bezpłatnej wiadomości SMS na numer 80012 w treści wpisując numer telefonu, z którym chcesz stworzyć parę,
  3. Uruchomić ofertę: Rozmowy/SMS/MMS i 6 GB (po włączeniu usługi otrzymasz 12 GB Internetu!).

Duet możesz stworzyć również z numerem JA+ Internet na kartę, który otrzyma rabat uprawniający do włączenia pakietu 30 GB (teraz 60 GB!) za jedyne 25 PLN. Pamiętaj, że co najmniej jeden z numerów w ramach Duetu nie może mieć stażu w sieci przekraczającego 15 dni.

Promocje możesz uruchomić w następujący sposób:

„Ja + Rozmowy do wszystkich, SMS, MMS i 6 GB” poprzez krótki kod *136*11*02#, Mobilny Plus Online lub z pomocą Działu Obsługi Klienta pod numerem: 601102601

"Ja + Internet na Kartę" 30 GB poprzez krótki kod *121*11*30#, Plus Online lub aplikację mobilną.

Promocja jest automatycznie dezaktywowana w momencie, gdy jeden z numerów stanowiących DUET przestanie utrzymywać aktywną promocję „Ja + Rozmowy do wszystkich, SMS, MMS i 6 GB” lub „Pakiet internetowy 30 GB”. O dezaktywacji Promocji obaj Abonenci stanowiący DUET zostaną poinformowani poprzez wiadomość SMS.

Oferta obowiązuje do odwołania.

Szczegóły oferty w regulaminach: „DUETY w Plus na KARTĘ”, "JA + Rozmowy do wszystkich, sms, mms i 6 GB", "2 x więcej GB w Plus na kartę" oraz "Pakiety Internetowe w JA + Internet na kartę".